Жіноча

Жіноча машинна вишивкаЖіноча

Display: List / Grid
Sort By:
Вишиванка жіноча від 42 до 64 (ВЖ 01-83)
На даній сторінці сайту інтернет-магазину «Згарда» Ви маєте можливість придбати ніжну вишиту сорочку з тонким орнаментом. Жіноча сорочка має гарні шиті візерунки з кольорових ниток жовтого, червоного, зеленого кольору. Виріб не є предметом ручної роботи, воно не розшите вручну, а вишиті візерунки виконані машиною. Машинна вишивка проведена українськими нитками. Використовувана тканина - біле шифонове полотно. Вишивка виконана на передній частині сорочки, на довгих рукавах. Візерунки - гуцульські. Завдяки особливостям ниток, їх кольори залишаються такими ж соковитими і яскравими навіть після прання. Відзначимо, що прати вишиванку варто лише щадними засобами, без застосування порошків з фосфатами.   Чудова шифонова вишиванка прикрасить гардероб кожної жінки. Вона підійде для носіння в літній час, оскільки виконана з тонкої нежаркій тканини. Одяг з національним колоритом зна..
450.00 грн.
Based on 1 reviews.
Вишиванка жіноча від 42 до 64 (ВЖ 01-93)
Купити жіночу вишиванку з цікавими візерунками пропонує інтернет-магазин «Згарда» за доступною ціною. Представлена ​​модель має чудовий орнамент з синьо-блакитних ниток, що, безсумнівно, виглядає дуже ефектно і в поєднанні з джинсовим одягом, і в народному гуцульському костюмі.   Модель вишитої сорочки для жінки «ВЖ 01-93» не є предметом ручної роботи, вона виготовлена ​​на Гуцульщині з шифонового полотна і розшита за допомогою машини. Використовуються українські нитки високої якості. Особливістю таких ниток є стійкість до вицвітання. При пранні вироби не рекомендується використовувати агресивні миючі засоби, краще вибрати безфосфатний порошок і прати сорочку при невисокій температурі. Пропонуємо купити цю чудову жіночу вишиванку з легкої тканини для носіння в літній час. Цей матеріал нежаркий і не принесе незручностей. ..
450.00 грн.
Based on 1 reviews.
Вишиванка жіноча від 42 до 64 (ВЖ 01-94)
Щоб мати оригінальну гуцульську вишиванку, варто звернутися в інтернет-магазин «Згарда», де можна знайти вишиту жіночу сорочку на будь-який смак. Наприклад, виріб не ручної роботи «ВЖ 01-94». Воно створене із застосуванням машинної вишивки на лляному полотні. Натуральна тканина якнайкраще гармонує з вишитими візерунками, на ній дуже яскраво і помітно виглядає будь орнамент, особливо з українських ниток. Такі нитки використовуються в цій вишиванці. Тут виконаний тонкий геометричний орнамент гуцульської тематики. Застосовуються нитки в сіро-зеленій колірній гамі. Вишиванка поєднується з одягом, який зшита практично з будь-яких тканин. Безумовно, вона підходить для народного костюма. Розшиті рукави і перёд вироби і такий прийом як «сітка» роблять блузу більш урочистою і ошатною, що дозволяє надягати її в особливих випадках.   ..
450.00 грн.
Based on 1 reviews.
Жіноча
UAH 450 450