Вишивка для хлопчиків

Вишивка для хлопчиків
В даний час все частіше і частіше в гардероб сучасних чоловіків і жінок України впевнено повертається традиційний національний предмет одягу - вишиванка. У наших предків чоловіча вишиванка вважалася одним з найкращих подарунків, які підносили дівчата хлопцям, матері - синам і дружини - чоловікам. Ця сорочка символізує собою національне багатство, гідність і любов до своєї землі. 
 
Наші прадіди носили чоловічі вишиванки і в будні і в свята, кожен виріб виготовлялося виключно вручну, а тому було єдиним у своєму роді. Залежно від тканини, кольору і якості ниток, хитромудрі візерунки і майстерності виконання можна було багато чого розповісти про її володаря. 
 
В інтернет-магазині Zgarda.com представлений розкішний асортимент вишитих вручну сорочок для чоловіків, жінок і дітей. Вся продукція відрізняється високою якістю виконання, колоритністю і зберігає тепло рук вишивав їх народних майстринь. У нас ви можете купити чоловічу вишиванку будь-якого фасону і забарвлення за дуже прийнятною ціною. В наявності широкий розмірний ряд. 
 
Купити вишиванку - чудовий подарунок близькій людині, що демонструє ваше прихильність до нього і турботу, а також оригінальний сувенір іноземним друзям.
Display: List / Grid
Sort By:
Вишиванка для хлопчика (ВХ 01-01)
Інтернет-магазин «згард» пропонує ознайомитися з великим асортиментом вишитих сорочок для чоловіків, жінок, дівчат і дітей. Все вишиванки виконані вручну з натурального полотна, такого як льон, поплін або домоткане полотно. Останнім часом популярність вишиванки сильно зросла, а за кордоном це модний тренд, в такий одяг одягаються знаменитості шоу-бізнесу. Ручна робота в виріб вбирає всю позитивну енергетику майстринь, і сорочка передає її своєму володареві.  Представляємо українську вишиту сорочку для хлопчика «ВХ 01-01», яка виготовлена ​​народною майстринею Гуцульщини з льняного полотна із застосуванням спеціальної технології пошиття. Вставка з вишивкою виготовляється окремо, а потім вшивається в виріб з обраної замовником тканини. Вишивка здійснюється якісними нитками, які не линяють в процесі прання. Колірна гамма ниток - традиційна. Червоний і чорний колір чудесним чином..
180.00 грн.
Вишиванка для хлопчика (ВХ 01-02)
Представити українську культуру без вишитої сорочки неможливо. Цей одяг є родзинкою в національному костюмі, а також її впізнають у всьому світі як тренд, що символізує саму Україну. Знамениті гуцульські майстрині ручної вишивки славляться своїм ремеслом далеко за межами свого регіону. Численні туристи, які відвідують Карпати, забирають із собою в якості сувенірів або подарунків вироби народного промислу, зокрема вишиванки, які стали останнім часом дуже модними.  Інтернет-магазин «згард» у своєму каталозі розпорядженні розкішний асортиментом вишиванок для будь-якого віку. Продукція дуже високої якості, є широкий розмірний ряд, що дозволяє підібрати вподобану вишиванку будь-якій людині. Вишиванка для хлопчика «ВХ 01-02» з довгим рукавом виготовлена ​​за особливою технологією з якісної тканини та ниток. Вставка для сорочки вишивається окремо, а потім вшивається в готову сорочку..
180.00 грн.
Based on 1 reviews.
Вишиванка для хлопчика (ВХ 01-03)
Інтернет-магазин «згард» пропонує знамениті вишиті сорочки Гуцульщини. Ці вироби можна сміливо віднести до справжніх творів мистецтва, вони по праву вважаються гордістю краю. Майстерність гуцульської вишивки досягло надзвичайного досконалості. Орнаментика славиться своїм складним виконанням вручну. Великий вибір виробів, колірна гамма, розмірний ряд - все це дозволяє підібрати ту вишиванку, яка Вам сподобається. Духовна культура українського народу, яка закладена в вишивці, передається з покоління в покоління і є гордістю українців.  Прекрасним прикладом вільного козацького духу українців є вишиванка для хлопчика «ВХ 01-03», яка може бути виготовлена ​​з льняного, домотканого або поплінового полотна. Вишивається якісними нитками, які не линяють в процесі прання. Дуже багата вишивка на передній частині сорочки, на комірі-стійці та на манжетах довгих рукавів. Така вишиванка чуд..
200.00 грн.
Вишиванка для хлопчика (ВХ 01-04)
У далекі стародавні часи українська національна вишита сорочка була невід'ємною частиною гардеробу будь-якої людини і надягала кожен день. Одяг виготовлялася тільки вручну і була оригінальна в своєму роді. По ній легко можна було визначити багатство її власника, приналежність до того чи іншого стану, положення, яке займала людина в суспільстві. З самого дитинства хлопчикам прививався козацький дух, і невід'ємною частиною такого виховання була українська вишита сорочка - символ свободи, незалежності і віри.  Інтернет-магазин «згард» пропонує поглянути на вишиванку для хлопчика «ВХ 01-04». Модель може бути виготовлена ​​вручну із лляного, поплінового або домотканого полотна. Сорочка не линяє в процесі прання і є прекрасним зразком чудесної гуцульської вишивки. Така вишиванка шиється за особливою технологією: спочатку вишивається вставка, а потім вона вшивається в сам виріб. Для..
180.00 грн.
Based on 1 reviews.
Вишиванка для хлопчика (ВХ 01-05)
Інтернет-магазин «згарда» представляє надзвичайно красиві українські вишиванки, які є символом українського народу, його душі і непокорімого духу. В нашому асортименті є вишиті сорочки на будь-який смак, зшиті з якісного матеріалу з будь складністю вишивки. Все вишиванки виготовлені вручну знаменитими гуцульськими майстринями, чия робота відома далеко за межами України. Ціна виробу прийнятна для всіх, термін виготовлення індивідуального замовлення - 7 днів.    Зверніть увагу на вишиванку для хлопчика «ВХ 01-05», яка виконана в синьо-блакитній кольоровій гамі і є досить сучасним святковим вбранням. Такий виріб шиється з попліну, льону або домотканого полотна. Вишита окремо вручну вставка вшивається в готову сорочку. Нитки використовуються тільки високоякісні, такі, які в процесі прання вироби не линяють. Ця вишиванка послужить чудовим подарунком для кожного хлопчика з..
180.00 грн.
Based on 1 reviews.
Вишиванка для хлопчика (ВХ 01-06)
В наші дні все модельєри взяли в свій арсенал традиційний український одяг, і кожен свідомий українець вже придбав в свій гардероб вишиту сорочку. Особливу популярність придбали дитячі вишиванки. Вони не тільки піднімають патріотизм у підростаючого покоління, але і є екологічно чистим одягом. Такі якісні матеріали як льон, домоткане полотно і поплін, які використовуються для пошиття вишиванок, як відомо екологічні, тому й дуже корисні для зростаючого і розвивається організму дитини.  Гуцульська вишиванка для хлопчика «ВХ 01-06» пошита з якісного матеріалу, з використанням у вишитому орнаменті синіх і блакитних ниток. Така вишивка дуже подобається молоді, вона прекрасно гармонує з будь-яким стилем одягу, але в першу чергу звичайно з національною. Якісні нитки, які використані у вишивці, дозволяють без побоювання проводити прання вироби, вони не линяють. Технологія виготовлення..
180.00 грн.
Based on 1 reviews.
Вишиванка для хлопчика (ВХ 01-07)
Сучасні дизайнери та модельєри включають у свої вироби елементи вишивки, яка гармонійно поєднується з усіма стилями одягу. Особлива увага приділяється дитячим вишитим виробам, які із задоволенням одягають діти не тільки з-за красивих етнічних візерунків, а й з-за зручності в носінні такої вишиванки. Зараз дуже популярні вишиті сорочки для дітей, замовити які можна завжди в магазині «згард». Пошита з льону, попліну або домотканого полотна вишита сорочка є зразком екологічно чистого одягу, не парить в жарку пору року і прекрасно зігріває тіло в більш прохолодний час.  Вишиванка для хлопчика «ВХ 01-07» може бути виконана нашим майстром з перерахованих вище матеріалів. Вишивка виробляється на окремій вставці якісними нитками, потім вшивається в сорочку. Така технологія дозволяє значно здешевити виріб і зробити його доступним для всіх, хто бажає купити вишиванку.  Відзнач..
180.00 грн.
Based on 1 reviews.
Вишиванка для хлопчика (ВХ 01-08)
Інтернет-магазин «згард» пропонує надзвичайно розкішний асортимент вишиванок для хлопчиків, які є символом козацького духу і володіють магічною здатністю захисту від усього поганого. Вишиті сорочки ручної роботи гуцульських майстрів є твором мистецтва і славляться своїм складним орнаментом і мережкою. Поряд з патріотичністю вишита сорочка ще й дуже зручна в носінні, так як виготовлена ​​з екологічно чистого матеріалу і здатна підтримувати оптимальну температуру для тіла. Відчуття комфорту в процесі носіння сорочки залишається і в жарку пору, і в більш прохолодне. Це пов'язано з вибором тканини, в основному для пошиття сорочок вибирається поплін, льон або домоткане полотно.  Вишиванка для хлопчика «ВХ 01-08» виготовлена ​​з використанням сучасних технологій, шляхом вшивання готової вишитої вставки в виріб. Сорочка вишита якісними нитками двох квітів, червоним і чорним. Складни..
180.00 грн.
Based on 1 reviews.
Вишиванка для хлопчика (ВХ 01-09)
Складно знайти людину, яка б стверджувала, що культура українського народу можлива без національної вишивки, адже вона є її душею і гордістю. Знамениті гуцульські майстрині народного ремесла славляться своєю неперевершеною вишивкою складних орнаментів з мережкою. Візитна картка Закарпаття - українські вишиванки - розвозяться по всьому світу в якості сувенірів і подарунків.  Інтернет-магазин «згард» пропонує вашій увазі дивовижні вишиванки для хлопчиків, які стануть доповненням до будь-якого стилю одягу і можуть бути надіті за будь-що, на торжество або як щоденний наряд. Вишиванка для хлопчика «ВХ 01-09» за Вашим вибором може бути виготовлена ​​з екологічно чистого матеріалу, такого як поплін, льон або домоткане полотно. Завдяки натуральної тканини сорочка прекрасно носиться і в спекотне, і в більш прохолодну пору. Окремо вишивається вставка, яка вшивається в сам виріб. Така т..
180.00 грн.
Based on 1 reviews.
Вишиванка для хлопчика (ВХ 01-10)
Оригінальним атрибутом української культури є вишита сорочка, яка має багато варіантів візерунків, а також різноманітний дизайн, сформований ще в XIX столітті. В наш час вишита сорочка не втратила свою актуальність і переживає період нового відродження. Зараз одягати вишиванку і демонструвати належність до вільної і незалежної України вважається патріотизмом. Збільшений інтерес до традицій українського народу, його обрядам і символіці породив великий попит на яскраве і барвисте втілення України, на вишиванку. Знамениті гуцульські майстрині вишивки володіють неперевершеним майстерністю виконання вишитих виробів. Не дивно, що їхні вишиванки користуються великим попитом далеко за межами України.  Одним з таких виробів є вишита сорочка для хлопчика «ВХ 01-10», яка виготовлена ​​з якісного матеріалу. На вибір це може бути поплін, льон або домоткане полотно. Вишивка на вставці пров..
180.00 грн.
Based on 1 reviews.
Вишиванка для хлопчика (ВХ 01-11)
Дивовижної краси вишиванки роблять гуцульські майстрині, які відомі своїми виробами далеко за межами України. Багато туристів, які відвідують Карпати, забирають із собою в якості сувенірів або подарунків знамениту вишивку, яку можна подарувати або залишити собі на пам'ять як добуток народної творчості. Відзначимо, що в кожному регіоні України вишивка має свою техніку, колірну гамму і несе певне значення, але скрізь в неї закладена душа українського народу, її національний стиль і етнокультура.  Представляємо вишиту сорочку для хлопчика «ВХ 01-11», яка прекрасно підійде до будь-якого стилю одягу. Матеріал для сорочки обраний оригінальний, екологічно чистий (​​льон, домоткане полотно або поплін). Відзначимо, що тут використана особлива технологія. Вишивка робиться на вставці окремо, а потім вшивається у виріб. Інтернет-магазин «згард» пропонує модельний ряд вишитих сорочок різн..
180.00 грн.
Based on 1 reviews.
Вишиванка для хлопчика (ВХ 01-12)
Інтернет-магазин «згард» пропонує обширний асортимент вишиванок для хлопчиків. Вироби різної складності вишивки, виконані з різноманітною екологічно чистої тканини. Така вишита сорочка стане прикрасою будь-якого гардероба і підійде до будь-якого стилю одягу. Виховання патріотичного козацького духу в підростаючому поколінні українців є головним завданням вишиванки. Не дивно, що останнім часом все більше людей можна побачити в національному одязі, найчастіше у вишитих сорочках. Знамениті гуцульські майстрині вишивки представляють свої вироби, які стали візитною карткою України. Вишиті сорочки для дітей не тільки виховують український дух, вони універсальні для ще незміцнілого організму. А весь секрет в тканинах, які підібрані для пошиття. Це і поплін, і домоткане полотно, і льон. Всі ці матеріали є екологічно чистими і корисними, в одязі з них прохолодно в спеку і не холодно взимку.&nbs..
200.00 грн.
Вишиванка для хлопчика (ВХ 01-13)
Вишиванка є невід'ємною частиною української культури, і її популярність дуже висока. Вишита сорочка є символ нашої країни, впізнаваний у всьому світі. Свій величезний внесок у популяризацію національного українського одягу внесли гуцульські майстрині, які славляться мистецтвом ручної вишивки. Їхні роботи впізнавані, оскільки мають певну орнаментику, властиву Гуцульщині. І не секрет, що багато хто з туристів, що приїжджають в Україну, з великим задоволенням купують вироби ручної роботи саме від гуцульських майстринь.   Представляємо вишиванку для хлопчика «ВХ 01-13», виготовлену на Гуцульщині. Це предмет одягу ручної роботи, який створений з натуральної тканини. На полотні витканий узор, який майстерно пришитий до сорочки. Вишиванка доповнена вишитими малюнками на рукавах і по низу виробу. Є пензлика з ниток, які є прикрасою. Вишивка в блакитних тонах.   Прид..
180.00 грн.
Based on 1 reviews.
Вишиванка для хлопчика (ВХ 01-14)
Якщо Ви хочете купити вишиванку для хлопчика з доставкою, яка здійснюється в максимально стислі терміни, пропонуємо скористатися послугами нашого інтернет-магазину. В асортименті Ви знайдете всілякі варіанти сорочок в народному стилі, з вишивкою різних кольорів.   Приміром, на даній сторінці нашого сайту представлена ​​вишита сорочка для хлопчика «ВХ 01-14». У ній використовуються елементи вишивки червоними нитками. Вони вишиті вручну косовськими майстринями і вшиті в сорочку. Таким чином, виріб прикрашено візерунками спереду, на комірі, знизу і на манжетах. Орнамент гуцульський, традиційний. В якості прикраси майстриня використала кисті з кольорових ниток. Відзначимо, що виріб виготовлений з натуральної тканини, полотна. Нитки українські вовняні. Проблем з пранням цієї сорочки не виникає, нитка не сиплеться і не линяє.   На сайті zgarda.com.ua можна підібрат..
200.00 грн.
Based on 1 reviews.
Вишиванка для хлопчика (ВХ 01-15)
Як сувенір для родича і іноземного гостя якнайкраще підійде вишита сорочка. Вона є символом української культури, а зображені на білому полотні візерунки несуть інформацію з минулого. Вишиванка «ВХ 01-15» стане чудовий подарунком для хлопчика. На сайті zgarda.com.ua є всі розміри сорочок, тому для дитини будь-якого віку купити вишиту сорочку в національному стилі не складе труднощів.   Дана модель з натурального полотна з вишивкою від косовських майстринь. Особливістю виготовлення сорочки є вишивання узору окремо на полотні. Вишивка акуратно вшивається у виріб, виглядає ефектно і красиво. При вишиванні візерунків майстриня використовує виключно українські нитки з натуральної вовни, які не створюють проблем з пранням вироби. Ви можете бути повністю впевнені в якості вишиванки, вона відмінно стирається, нитки недосипають і не змінюють своє забарвлення.   Щоб за..
200.00 грн.
Based on 1 reviews.
Вишивка для хлопчиків
UAH 180 200