Broidery

Broidery
Українську вишивку сміливо можна назвати символом здоров'я і благополуччя, краси і родової пам'яті, з давніх часів вона вважається символом щастя і взаємної любові. Вишиті сорочки та рушники захищають від напастей і бід, а, отже, є оберегами. Особливо сильними оберегами є вишиванки та рушники, вишиті червоними нитками. Ось звідки пішла приказка: «Чи народиться в сорочці!», Тобто бути під захистом надійного оберега.
 
Традиційні українські вишиті сорочки мають величезну популярність, ось чому купити вишиванки сьогодні можна не лише в Україні, а й далеко за її межами! Популярність української вишивки з'ясовна - оригінальна, з автентичним дизайном, з яскравими візерунками - вона надає сорочкам неповторний зовнішній вигляд. Вишиванки споконвіку виготовляли вручну, а приурочували їх виключно до певних випадків і ритуалам.
 
Українські сорочки - предмет одягу, який супроводжує людину протягом усього життя. Їх одягали немовлятам, дівчат з ранньої юності вчили вишивати шити і вишивати сорочки.
 
Рушники дарували на весілля і хрестини, ними благословляли молодих. Про нього складали пісні! Купити вишиванку і рушники на будь-який смак і для будь-яких подій можна в нашому інтернет-магаізне, виготовлені гуцульськими майстринями вони привнесуть в будинок позитивну енергетику і подарують гарний настрій!
Display: List / Grid
Sort By:
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-01)
В давнину згадка про рушниках зустрічається ще в період Київської Русі. Вишивка на рушниках символізувала родючість і багатство. Ними обважували дерева під час релігійних обрядів і жертвоприношень. Стародавні обрядові рушники називалися «убрусами» і зберегли своє значення до наших часів. У деяких районах Полісся дотримувалися старовинних звичаїв аж до кінця XX століття.  Представляємо рушник вишитий «РВ 01-01» (32х200см) виконаний в червоно-бордовою гамі. У виробі використовується домоткане полотно. Вишивка зроблена якісними українськими нитками. Для вишивки характерне поєднання гуцульських, лемківських та поліських візерунків. Таке рушник має цільове призначення: його використовують для весільних обрядів, а також для прикраси ікон як вдома, так і в церквах.  Дивлячись на вишитий рушник можна сказати, що це неповторна мелодійна українська пісня. Обрядове значення укр..
450.00 грн.
Based on 3 reviews.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-02)
Знамениті гуцульські вишиті рушники відомі по всьому світу. Численні туристи, які відвідують Карпати, із задоволенням відвозять із собою в якості сувенірів ці вишиті вироби, що є візитною карткою України. Для вишивки рушників використовуються тільки натуральні тканини, такі як домоткане полотно, яке здавна було символічним для українського народу. Гуцульські майстрині вишивки рушників використовують у своїй роботі поєднання декількох стилів, і всі вони належать до регіонів, які тісно пов'язані між собою. В лемківських, гуцульських та поліських орнаментах застосовують традиційні кольори ниток (синій і блакитний, червоний і чорний, жовтий і зелений).  Рекомендуємо рушник вишитий «РВ 01-02» (32х200см) з домотканого полотна з вишивкою українськими нитками в синьо- блакитній гамі. Це обрядовий рушник, який можна використовувати для весільних торжеств і вінчання, а також для прикра..
450.00 грн.
Based on 1 reviews.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-03)
Український вишитий рушник є оберегом в домі. Напевно в кожній сім'ї є такий раритет, який передається спадково від прабабусі до внучки як символ добробуту, миру і тепла в будинку. Давнє походження української вишивки підтверджують і археологи, які знаходять відомості про вишитій одязі ще в Трипільській культурі. Дивлячись на рушник, неможливо втриматися, щоб не порівняти його з льющейся піснею, яка проходить червоною ниткою через усе життя українського народу. З давніх часів було заведено прикрашати рушниками з візерунками червоні кути в житло, а ще ними скріплювалися шлюбні узи. Також на вишитий рушник клали хліб.  Рушник з вишивкою «РВ 01-03» (32х200см) з домотканого полотна. Техніка вишивки гладдю. Колірна гамма в виробі і власне візерунок дуже характерний для гуцульських майстринь - це поєднання червоного, чорного, жовтого і зеленого кольорів. Використані лише українські..
600.00 грн.
Based on 1 reviews.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-04)
Інтернет-магазин «згард» представляє весільний рушник ручної роботи, виготовлений гуцульськими майстринями. У всі часи магічна сила обрядового весільного рушника з'єднувала серця і душі двох закоханих і охороняла подружнє життя від невірності. З давніх часів жодна значима подія не обходилося без красиво розшитих рушників. Пройшовши через століття, вишитий рушник зберіг своє символічне значення, душу українського народу. Він до нашого часу використовується в обрядових діях. Особливе значення надається весільному рушнику. В давніші часи для обряду весілля готували багато рушників, але в наш час їх значення дещо змінилося, і тепер вишиті рушники використовуються в значно меншій кількості. Але обов'язково необхідно мати рушник для вінчання, рушник під ікони для благословіння і рушник під коровай.  Представляємо розшите візерунками рушник (32х200см) «РВ 01-04». Вишивка хрестиком н..
400.00 грн.
Based on 1 reviews.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-05)
Дивовижне декоративне майстерність ремісників Косова яскраво проявилося в ткацькій роботі і вишивці. Філігранна ручна робота гуцульських тканин змушує захоплюватися не тільки поціновувачів народної творчості та етнокультури, а й багатьох інших людей далеко за межами України. Вироби з тканого полотна відрізняються оригінальним багатим орнаментом і особливою кольоровою гамою. В гуцульської родині жінки обов'язково володіли мистецтвом ткацтва, яке передавалося у спадок від матері до дочки і виготовлялося на домашньому ткацькому верстаті. Здавна в Карпатах використовували тільки натуральні барвники, які бралися від природи і не наносили шкоди людям. Основним матеріалом для пряжі служили конопель, льон і, звичайно ж, шерсть вівці. Особливу увагу серед візерункових лляних виробів надавалося скатертинам і рушникам.  Рушник вишитий «РВ 01-05» (32х200см) витканий на ткацькому верстаті..
180.00 грн.
Based on 1 reviews.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-06)
Інтернет-магазин «згард» представляє весільний рушник ручної роботи, виготовлений гуцульськими майстринями. У всі часи магічна сила обрядового весільного рушника з'єднувала серця і душі двох закоханих і охороняла подружнє життя від невірності. З давніх часів жодна значима подія не обходилося без красиво розшитих рушників. Пройшовши через століття, вишитий рушник зберіг своє символічне значення, душу українського народу. Він до нашого часу використовується в обрядових діях. Особливе значення надається весільному рушнику. В давніші часи для обряду весілля готували багато рушників, але в наш час їх значення дещо змінилося, і тепер вишиті рушники використовуються в значно меншій кількості. Але обов'язково необхідно мати рушник для вінчання, рушник під ікони для благословіння і рушник під коровай.  ..
380.00 грн.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-07)
Інтернет-магазин «згард» представляє весільний рушник ручної роботи, виготовлений гуцульськими майстринями. У всі часи магічна сила обрядового весільного рушника з'єднувала серця і душі двох закоханих і охороняла подружнє життя від невірності. З давніх часів жодна значима подія не обходилося без красиво розшитих рушників. Пройшовши через століття, вишитий рушник зберіг своє символічне значення, душу українського народу. Він до нашого часу використовується в обрядових діях. Особливе значення надається весільному рушнику. В давніші часи для обряду весілля готували багато рушників, але в наш час їх значення дещо змінилося, і тепер вишиті рушники використовуються в значно меншій кількості. Але обов'язково необхідно мати рушник для вінчання, рушник під ікони для благословіння і рушник під коровай.    ..
500.00 грн.
Based on 1 reviews.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-08)
В давнину згадка про рушниках зустрічається ще в період Київської Русі. Вишивка на рушниках символізувала родючість і багатство. Ними обважували дерева під час релігійних обрядів і жертвоприношень. Стародавні обрядові рушники називалися «убрусами» і зберегли своє значення до наших часів. У деяких районах Полісся дотримувалися старовинних звичаїв аж до кінця XX століття.   Обрядове значення українського вишитого рушника дуже широко: його використовували для благословіння шлюбів і на добрі справи, їм прикрашали образу, на рушник клали хліб. Знамениті карпатські майстрині по ручній вишивці володіють технікою вишивання складних візерунків з застосуванням традиційних кольорів ниток. В основному це поєднання червоного і чорного, а також жовтого і зеленого відтінків. ..
400.00 грн.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-09)
В давнину згадка про рушниках зустрічається ще в період Київської Русі. Вишивка на рушниках символізувала родючість і багатство. Ними обважували дерева під час релігійних обрядів і жертвоприношень. Стародавні обрядові рушники називалися «убрусами» і зберегли своє значення до наших часів. У деяких районах Полісся дотримувалися старовинних звичаїв аж до кінця XX століття.  Представляємо рушник вишитий «РВ 01-09» (32х200см) виконаний в червоно-бордовою гамі. У виробі використовується домоткане полотно. Вишивка зроблена якісними українськими нитками. Для вишивки характерне поєднання гуцульських, лемківських та поліських візерунків. Таке рушник має цільове призначення: його використовують для весільних обрядів, а також для прикраси ікон як вдома, так і в церквах.  Дивлячись на вишитий рушник можна сказати, що це неповторна мелодійна українська пісня. Обрядове значення укр..
350.00 грн.
Based on 2 reviews.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-10)
Український вишитий рушник є оберегом в домі. Напевно в кожній сім'ї є такий раритет, який передається спадково від прабабусі до внучки як символ добробуту, миру і тепла в будинку. Давнє походження української вишивки підтверджують і археологи, які знаходять відомості про вишитій одязі ще в Трипільській культурі. Дивлячись на рушник, неможливо втриматися, щоб не порівняти його з льющейся піснею, яка проходить червоною ниткою через усе життя українського народу. З давніх часів було заведено прикрашати рушниками з візерунками червоні кути в житло, а ще ними скріплювалися шлюбні узи. Також на вишитий рушник клали хліб.  Рушник з вишивкою «РВ 01-10» (32х200см) з домотканого полотна. Техніка вишивки гладдю. Колірна гамма в виробі і власне візерунок дуже характерний для гуцульських майстринь - це поєднання червоного, чорного, жовтого і зеленого кольорів. Використані лише українські..
600.00 грн.
Based on 4 reviews.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-11)
В давнину згадка про рушниках зустрічається ще в період Київської Русі. Вишивка на рушниках символізувала родючість і багатство. Ними обважували дерева під час релігійних обрядів і жертвоприношень. Стародавні обрядові рушники називалися «убрусами» і зберегли своє значення до наших часів. У деяких районах Полісся дотримувалися старовинних звичаїв аж до кінця XX століття.  Представляємо рушник вишитий «РВ 01-11» (32х200см) виконаний в червоно-бордовою гамі. У виробі використовується домоткане полотно. Вишивка зроблена якісними українськими нитками. Для вишивки характерне поєднання гуцульських, лемківських та поліських візерунків. Таке рушник має цільове призначення: його використовують для весільних обрядів, а також для прикраси ікон як вдома, так і в церквах.  Дивлячись на вишитий рушник можна сказати, що це неповторна мелодійна українська пісня. Обрядове значення укр..
350.00 грн.
Based on 1 reviews.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-12)
Рушник, вишитий гладдю, символічний для України. Сьогодні, точно так само, як багато років тому, актуально мистецтво вишитих рушників (рушників) і сорочок. Завдяки дбайливому відношенню до традицій і гордості за свій край, мистецтво стародавньої вишивки не постаріти. Сучасні будинки і квартири як і раніше прикрашають традиційні рушники, які на диво добре виглядають в оточенні теперішніх предметів побуту. У колишні роки їх було прийнято вивішувати з картинами, іконами, фотографіями, які в оформленні рушника завжди виглядали більш акуратно і яскраво. У наші дні все повертається, і знову в моді національні елементи облаштування побуту.   Вишитий рушник моделі «РВ 01-12» має розміри 32х200 см. Він вишитий гладдю, з використанням тільки українських ниток і натурального полотна. Переважає червоний колір. Вишивка гуцульська, з геометричними візерунками. Рушник придатний для вико..
350.00 грн.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-13)
Якщо Ви віддаєте перевагу національне українське вбрання, то неодмінно повинні поцікавитися вишитими рушниками. У всі часи ними прикрашали будинок, обрамляючи картини або ікони, і ті в свою чергу набували більш ошатний вигляд, яскраво виділяючись на тлі білих полотен з красивими вишитими візерунками. Здавна для вишивання використовувалися кольорові нитки, які майстрині стібок до стібка складали в традиційні орнаменти. Кожен рушник з тими чи іншими вишитими візерунками несе якусь символіку, в орнаменті закладений певний сенс.   Дане рушник (рушник) вишито гуцульської майстринею за традиційною технологією. Техніка вишивки - гладдю. Використовується два кольори ниток. На полотнище вишивка здійснена виключно з українських ниток. Відзначимо, що навички гуцульських майстринь такі, що дозволяють їм вишивати досить складні візерунки. Ширина вироби - 32 см, довжина - 200 см. &..
350.00 грн.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-14)
Шикарний рушник «РВ 01-14» від майстра вишивки з Гуцульщини Ви можете сьогодні купити в інтернет-магазині «Згарда». Завдяки лояльної ціною тут можна придбати рушник з вишивкою за доступною ціною. Купуйте рушник як символ захисту Вашого будинку, сильний оберіг.   На Русі вишиті рушники мали як естетичне, так і обрядове призначення. Вишивка завжди несе в собі якусь інформацію, що зв'язує покоління з поколінням. Рушник є своєрідним містком між родичами, зміцнюючим родинні зв'язки. Значення і символіка в ньому дозволяють не віднести виріб до звичайних предметів побуту, а виділити його в особливу групу речей, які шануються в роду.   Модель «РВ 01-14» виготовлена ​​гуцульської майстринею в два кольори, з використанням українських ниток. Прийом вишивки - гладдю. В якості декоративного акценту майстер використовує бахрому. Візерунки традиційні, геометричні. Розміри в..
350.00 грн.
Рушник вишитий 32х200 (РВ 01-15)
Вишите з любов'ю рушник несе в собі культуру і традиції народу, дивлячись на нього неможливо не згадати своїх предків. Великою перевагою вишитого рушника є зашифрована в його орнаменті історична інформація.   Мода на рушники повертається, і зараз у багатьох будинках як предмети декору можна побачити рушники з візерунками, вишиті гладдю або хрестиком. Відмінним варіантом для прикраси житла послужить модель «РВ 01-15» - рушник, вишитий однією з гуцульських рукодільниць. Рушник вишиваний українськими нитками двох кольорів на білосніжному полотні. Техніка вишивки - хрестик. Розміри - 32х200 см. Орнамент геометричний гуцульський, в червоно-чорній кольоровій гамі. По краях виріб обрамлено бахромою білого кольору.   Ця гарна модель без сумнівів знайде своїх шанувальників, вона ефектна, яскрава, нею добре прикрашати будинок, в інтер'єрі рушник виглядає прекрасно. Рек..
350.00 грн.
Broidery
UAH 150 800